Dudaklar Nasıl Dolgun Gösterilir?

Paylaş

Hepimiz dolgun dudaklara sahip olmak isteriz. Çünkü dolgun dudaklar yüzümüzde dikkati üzerine çeker ve daha etkileyici bir görünüm kazandırır. Yazımızda dudaklarınızı daha dolgun göstermenin teknikleri nelerdir bunlar üzerine bilgi veriyor olacağız. Daha dolgun dudaklara ulaşmanız için yol gösterici olmasını umuyor keyifli okumalar diliyoruz.

Dudakları Dolgun Gösterme Yöntemleri

Dudakları Dolgun Göstermek için Tıbbı Yöntemler

Günümüzde birçok kadın daha güzel görünmek amacıyla birçok tıbbi uygulamadan yardım alıyor. Güzel görünmek bir ihtiyaç aynı zamanda, güzel görünmek isteyen kadınlardan oluşan kitle ciddi bir ekonomik getiri sağladığından her gün daha da iyileştirilmiş teknolojik ürünlerle uygulanan tıbbi uygulamalar karşımıza çıkıyor. Günümüzde artık birçok kadının yaptırdığı dudak dolgunlaştırma ameliyatı bu uygulamalardan sadece biri. Bunun dışında dudaklara medikal bir takım ürünlerin dudak kenarından enjekte edilmesiyle farklı bir takım uygulamalarda yapılabiliyor. Bu tür uygulamaları yaptırmadan önce önemle belirtilmesi gereken şey ise doktorunuzu, güzellik uzmanınızı ve uygulamanın yapılacağı klinik veya güzellik merkezini iyi seçmeniz. Aksi takdir de beklenmeyen sonuçların alınmasının dışında dudaklarınızı kaybetme riskiniz bile oluşur.

Dudakları Dogun Göstermek İçin Makyaj Hileleri

Dudaklarınızı dolgun göstermek istiyor ama ağrılı ve acılı tıbbi işlemler yaptırmak istemiyorsanız tabi ki alternatiflerde mevcut. Dudaklarınıza makyaj efektleriyle dolgunluk kazandırabilirsiniz.

Kalem Hilesi: dudaklarınıza ruju uygulamadan önce dudak çevrenize kullanacağınız rujla uyumlu bir renk dudak kalemi dudaklarınızın hacimli ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Koyu Renk Rujlar: yine kalem ile uygulayacağınız koyu renk rujlar yüzünüzde kontrast oluşmasını sağlayarak dudaklarınızın hem daha dikkat çekici olmasını hem de daha dolgun durmasını sağlayacaktır.

Gölgeleme Hilesi: dudaklarınızın çerçevesine ve merkez noktasına atacağınız iki tam çizgi ile gölgeleme yapabilirsiniz.

Kapatıcı Hilesi: dudaklarınıza ruju uygulamadan önce dudak üstüne ve altına aydınlatıcı yada kapatıcı bir tür ürün uygularsanız dudaklarınız özellikle ruj uygulaması sonrasında daha dolgun görünecektir.

Beyaz kalem hilesi: bu hileyi özellikle açık renk rujlar ve parlatıcı türü ürünle kullanacağınızda öneririz. Dudağınızın orta kısmına beyaz kalemi yoğun bir biçimde uygulayın ardından açık renk rujunuzu ya  da parlatıcıyı yedirerek uygulayın. Sonuca siz de inanamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir