Bronz Kahve Saç Renkleri

Paylaş

Bronz kahve, hafif bakırımsı ve biraz da koyu kahve karışımı bir yapıda nadide renklerdendir. Dore olanları parlak ve az da kızıla çalıyor olmasıyla bilinir. Ayrıca Lorealde ve Palette renk tonları bulunur. Pembemsi bir cilt teni için muhteşem bir sonuç ortaya koyabilecek bir renktir. İlk boyatıldığında aşık olunabileceği gibi, bağımlılık da oluşturabilecek renklerdendir. Elbette ki ilk olması bakımından kuaföre yaptırılması önerilir. Ama tecrübe söz konusu ise evde yapılması da mümkündür.

Bronz Kahve Saç Renkleri

Bronz Kahve Saç Renkleri

Yaz aylarında bronz tenlere uyumuyla harikalar yaratabilmektedir. Yeni yıla yeni saç tarzı ve rengiyle girmek isteyenler için ilk listede yer alacak renktir.

Bronz ve Altın Gölgeli Saç Rengi

bronz kahve saç rengi

bronz kahve saç rengi

Sarı renkli saçlara aniden değil de daha çok kademeli olarak adım adım yaklaşmayı düşünenler için bronz ve altın gölgeli renkler idealdir. Bu renklerle saçları süsleyip aşamalı ilerlemek oldukça mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Saçlarda görülebilecek gölgeler kişiyi adeta farklı kılar, eşsiz bir hava kadar. Bu gölgelendirmeleri de birden yapmak istemeyenlerin imdadına yetişebilecek renklerdendir bronz ve altın gölgeli saç rengi.

bronz kahve tonları

bronz kahve tonları

Önemli Tavsiyeler

  • Bronz Kahve saç rengi seçilmeden önce iyi düşünmek gerekir ve kademeli bu yola çıkılmalıdır.
  • Her şeyden önce bronz tenlere olan uyumu ve pembemsi tenlerde ki harika duruşu her daim göz önünde bulundurulması gereken en önemli noktalardandır.
  • Bayanların vazgeçilmez olarak nitelendirdiği naçizane eşsiz nitelikli saç renklerinden olduğu unutulmamlıdır.
  • Gerek bronz kahve, gerek de her hangi bir renk olsun; hangi renk tercih edilirse edilsin kaliteli ve saçlara zarar verebilecek kimyasalları barındırmayan boyalar seçilmelidir.
  • Bronz Kahve saç renginde göz makyajı çok abartılı olmamalıdır.
  • Ağır kapatıcı ve pudralardan kaçınılmalı, daha çok doğallığa önem verilmeli ve kişinin doğal görünümü korunmalıdır. Ayrıca dudakara da aşırı koyu ruj sürülmemelidir.
  • Kıyafet seçimine de dikaket etmekte fayda vardır. Bu hususta da daha düz, açık renkler seçilmelidir. Fakat aşırı açık ve eteksi yapıdaki kıyafetlerden kaçınmakta fayda vardır.
  • İlk defa saçları boyatan kişilerin kendilerince değil de, kuaförde uzman ellerde saçlarına bu rengi uygulaması önerilir. Çünkü ilk etapta istenilen rengin elde edilmesi amatörce sağlanamayabilir.

Bronz Kahve Saç Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir