Bioderma Photoderm

Paylaş

Cildin güneşe karşı korunması, cilt bakımı ve sağlığı için, vazgeçilmezdir. Cildin zaman içinde uğrayacağı lekelenme, kırışıklık, yanma, kuruma gibi sorunların önüne geçecek ürün kullanımı, cildiniz için kurtarıcı niteliktedir. Yıllardır güvenilir bir marka olma özelliğini koruyan Bioderma Photoderm ürünleri, cildin savunma mekanizmasını güçlendirip nem dengesini sağlar.

Bioderma Photoderm Mineral Spf50

Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen formülü ile, yüksek koruma sağlayan bir üründür. Sprey formunda olan ürün, güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korurken, ciltte yağlı bir tabaka bırakmaz. Parfümsüz ve suya dayanıklıdır.

Bioderma Photoderm

Bioderma Photoderm

Bioderma Photoderm After Sun Milk 100ml

Tüm cilt tipleri için geliştirilmiş, nemlendirici ve yatıştırıcı özelliğe sahip güneş sonrası üründür.  Süt kıvamında olan ürün, cildi ferahlatıp rahatlatır ve nem dengesini korur. Bronzluk süresinin uzamasına da yardımcı olan ürün, hem yetişkinler, hem de çocukların kullanımı için uygundur.

Bioderma Photoderm Max Mineral Spf 50+ Compact Golden 10 gr 

Ciltteki lekeleri örtmek, cildi aydınlatmak ve güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumak amacıyla geliştirilen ürün, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Güneşe karşı hassas ciltlere yüksek koruma sağlayan ürün, mineral kompakt pudra niteliğinde bir üründür. İçeriğinde bioprotection kompleksi barındırır ve bu sayede güneşten dolayı oluşan erken yaşlanma etkilerini yok eder. Cilt kusurlarını ve lekelerini kapatır, cilt tonunu dengeler ve eşitler.

Bioderma Photoderm Kullananlar

Bioderma Photoderm Kullananlar

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Cream 30 ml 

Hassas yapıdaki cilt tipleri için geliştirilen ürün, yüksek koruma içerir. Güneş ışınlarının ciltte yarattığı tahribatı engellemeye yardımcıdır. Özellikle kızarıklık sorunlarının önüne geçilmesinde etkilidir. Güneşin neden olabileceği erken yaşlanma belirtilerinin de önüne geçer. Suya dayanıklı ve fotostabil özellikte bir üründür.

Bioderma Max Spf 50+ Sprey 200ml

Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen ürün, güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Ciltte oluşacak hasarların önüne geçen ürün, hipoalerjeniktir. Cillte ferahlama hissi yaratır. Suya dayanıklı ve fotostabil özelliktedir.

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir