Bioderma Güneş Koruyucu Ürünleri

Paylaş

Cildimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan,  ciltte zaman içinde oluşan lekelenme, kızarıklık vb izlerin tedavisine destek sunan, ayrıca yaşlılık belirtilerine karşı güçlü bir yardımcı olan Bioderma Güneş Koruma Ürünleri, en güvenilir ürünler arasındadır.

Bioderma Photoderm Max Creme SPF50+ 40ml: Kuru ciltler için özel olarak geliştirilen formülü ile, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Güneşin cildiniz üzerinde yaratacağı erken yaşlanma belirtilerinin yok olmasına destek sunar. Hafif krem dokuda bir koruyucudur. Parfümsüz, suya dayanıklı ve fotostabil bir üründür. Hipoalerjenik bir yapıdadır.

Bioderma Photoderm AR SPF50+: Oldukça hassas cilt tipleri için geliştirilen ürün, ciltteki kızarıklık ve tahriş şikayetlerini yatıştırmaya yardımcıdır. Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyup sağlığını güvence altına alırken, yaşlanma belirtilerine karşı da cildi korur. Cilt üzerinde yağlı bir tabaka bırakmayan ürün, ten rengine uygun doğal bir dokuya sahiptir. Parfümsüz, suya dayanıklı ve hipoalerjenik bir üründür.

Bioderma Güneş Koruyucu Ürünleri

Bioderma Güneş Koruyucu Ürünleri

Bioderma Photoderm SPOT SPF50+ 30ml: Özellikle leke sorunu yaşayan cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Cildi yatıştırıcı özelliğe sahip ürün, etkin bir güneş koruma ürünüdür. Zayıf düşmüş cildin toparlanıp sağlığına kavuşmasına ve ciltte hasar riskini ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Renksiz ve eriyen dokusu ile, ciltte yağlı bir tabaka bırakmaz. Parfümsüz ve suya dayanıklı olan ürün, fotostabildir. Lazer tedavisi gibi uygulamalardan sonra cildi koruyucu ve rahatlatıcı olarak kullanılır.

Bioderma Photoderm AR SPF50+: Hassas cilt tipleri için geliştirilen ürün, kızarıklık vb şikayetleri azaltmaya yardımcıdır. Hücresel hasar risklerini azaltıp, cildi yaşlılık belirtilerine karşı da korur. Suya dayanıklı ve fotostabildir. Hipoalerjenik bir yapıda olan ürün, cilt üzerinde yağlı bir tabaka bırakmaz, ciltte ferahlama hissi yaratır, cilt tonunu dengeler.

Bioderma Photoderm Max Creme SPF50+ 40ml: Kuru ciltler için geliştirilen ürün, hücresel hasar riskini azaltmaya yardımcı bir üründür. Erken yaşlanma riskini ortadan kaldırmayı desteklerken, cilt üzerinde güvenli bir koruma sağlar. Parfümsüz, suya dayanıklı ve fotostabildir. Komedojenik değildir, hipoalerjeniktir.

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir